Fórum

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:..famozny až heroický výkon brankára...mr:Jožka Vavrinca

..nikto ťa nespomenul...ohľadne morálky....tak rieš štatistiky....... lebo teba tu každý len chválil........!!!!

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:..famozny až heroický výkon brankára...mr:Jožka Vavrinca

Tak si dobre po sebe prečítaj, čo si napísal :-)

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:Re:Re:..famozny až heroický výkon brankára...mr:Jožka Vavrinca

...detailista.-))))...."POPRACUJEME"...........

Dátum
Vložil
Titulok

Re:..famozny až heroický výkon brankára...mr:Jožka Vavrinca

Tak tak , super robota brankár, aj chalani boli super a o tom že som prijemne prekvapil o tom troška pouvažujme , síce som mal 2 + 3 ale ešte veľa na sebe musím makať, ešte tam je veľa nedostatkov. Ale ďakujem za pochvalu pan kapitán , a ani ty si sa nestratil a vynikol si ako to pravý kapitán ma robiť , ukázal si aj mne malému káčaťu že starý káčery nepatria na pekáč ale do útoku. :-D Takže klobúk dolu chalani !

Dátum
Vložil
Titulok

... :(

sorry chalani ale tento rocnik budem hrat za stars,dlho som sa rozhodoval ci to mam spravit,lebo sa citim dobre v duckse a je mi to dost luto,ale rozhodol som sa tak ako som sa rozhodol,viem ze teraz som zradca..vela stastia,nech sa vam dari v tejto sezone...... :(

Dátum
Vložil
Titulok

Re:... :(

Nevadí Ivo ,Mi to už nijako zvládneme, síce sme neni najlepší ,ale náš tým má kopu dobrých chalanov a starých káčerov ;-) ( Worwo , Jock , Sese , Menšo... ), a veľkú malú nádej Mňa! hhhhh :-D :-D Ale bola nám česť sebou hrávať, a tak isto nám bude česť hrať proti tebe. A myslím že hovorím za všetkých!

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Re:... :(

Sa tu rozplivas nad nim,isiel inde hrat tak nech hra...dneska prehrali a su spokojny :DDD

Dátum
Vložil
Titulok

Re:... :(

Chalani vy to zvladnete aj bez neho dokazom je aj vcerajsi zapas

Dátum
Vložil
Titulok

;-) :-)

Máš aj môj hlas, určite by nás mal viesť nijaký starý a skúsený káčer , teda nie že by si bol starý ,ale vieš ako to myslím ;-)

Dátum
Vložil
Titulok

Re:;-) :-)

...starý skúsený káčer...lebo každoročne úspešne prežije ..kačacie hody:-)))???

<< 1 | 2 | 3 >>

Vyhľadávanie

© jv 2009